Наші гуртки

Колективи Палацу за адресою вул. Кондратюка 17а

Зразкова вокально-хореографічна студія “Color music”

Керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

Працює з 2007 року. Діти отримують фундаментальні знання, уміння та навички сольного, ансамблевого і хорового співу, вивчають основи ритміки, хореографії, особливості дихання в музиці, сценічної мови та руху, акторської майстерності. Студія має власний стиль, високу виконавську майстерність, свій логотип, загальну форму для навчальних занять та яскраві костюми для виступів. Вихованці колективу мають власні відеокліпи, є учасниками міських соціальних програм «День сімейного відпочинку», «Почни робити добро».

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю “Алегро ”

Керівники: Паршина Діна Володимирівна, Паршина Марія Віталіївна

Колектив створено у 1993 році. У 2011 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». На заняттях діти вивчають: хіп-хоп, брейк, диско, техно, акробатику та класичний танець. Цікаві виступи колективу запам`ятовуються глядачам та суддям змагань зі спортивного танцю. Вони постійно приймають участь у концертних програмах свого району та міста. Колектив лауреат, дипломант та переможець конкурсів, змагань та фестивалів різного рівня.

Зразковий колектив естрадного співу “Діти як діти”

Керівник: Лейченко Ольга Миколаївна

Створено у 1996 році, у 2015 році  присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Вихованці цього колективу це самі юні співаки, які тільки починають свої перші кроки в мистецтві, і дуже важливо зробити ці кроки для них цікавими та плідними. У програмі навчання – вокал, основи хореографії, дихальні вправи, сольфеджіо, конкурсно-концертна діяльність. Діти засвоюють музичну грамоту, ритмічні вправи, сценічну культуру, постановчу пісенну роботу.

Народний дитячий хореографічний колектив “Забавки”

Керівники: Брилевська Елеонора Ігорівна, Брилевська-Цимбал Дар’я Дмитрівна

Ансамбль розпочав творчу біографію в 1986 році. За цей час колектив став відомий у рідному місті. Він постійний учасник міських концертних програм, лауреат та дипломант міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Вже понад 30 років «ЗАБАВКИ» – справжня Перлина Палацу творчості дітей та юнацтва Новокодацького району, що ретельно зберігає традиції народного танцю, забезпечує фізичний та духовний розвиток особистості, морально-етичне виховання юних танцюристів. «ЗАБАВКИ» – один з найкращих дитячих колективів району і міста, учасник всіх культурно-освітніх заходів. Звання «Зразковий художній колектив» їм присвоєно Міністерством освіти і науки України у 2008 році.

Колектив спортивно-бального танцю “Беліссімо”

Керівник: Логунов Максим Юрійович

Колектив створено у 2010 році. Напрямок роботи – навчання бальним танцям за європейською та латино-американською програмами, створення яскравих концертних номерів ансамблевого характеру, сприяння фізичному розвитку та формуванню естетичного смаку, дисципліни, наполегливості, самовдосконалення.

Народний дитячий театральний колектив “Серпантин”

Керівник: Горностаєва Марина Юріївна

Створено у 2001 році, у 2011 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». В 2022 році присвоєно почесне звання Народний. Вихованці створюють цікаві музичні вистави, вільно володіють акторською майстерністю, беруть участь в тренінгах, імпровізаціях, етюдах, творчих завданнях. Вихованці цього колективу є неодноразовими переможцями конкурсів “Театральні обрії” та “Зоряне коло”, обласного конкурсу дитячої творчості, постійні учасники концертів різного рівня.

Гурток класичного балету “Контрасти”

Керівник: Ткаленко Олена Вікторівна

Створено у 2001 році. У програмі  навчання:  класичний танець, партерна гімнастика, історія балетного мистецтва, знайомство з кращими зразками класичного та сучасного балету. Програма гуртка розрахована на 8 років навчання. Передбачено створення концертних номерів, хореографічних мініатюр, одноактних балетів за авторськими сценаріями, участь у різноманітних заходах, конкурсах, фестивалях.

Театральный гурток “Натхнення”

Керівник: Маньковська Олександра Сергіївна

Свою творчу діяльність колектив розпочав у 2019 році. На заняттях з акторської майстерності діти знайомляться з історією театру, різноманітними акторськими техніками, сценічною пластикою, гримом, композицією сценічного простору. Розвивають: образне мислення і емоційну виразність, гостру спостережливість та пам’ять, музичні здібності, багату уяву і фантазію, звучний голос, чітку дикцію, ритмічність та здатність до виразного руху. Запровадження цікавих методів та форм роботи з дітьми театрального гуртка дають можливість зорієнтувати їх у виборі майбутньої професії, значно підняти рівень інтелектуального розвитку, розвинути їх потенціал у справжній талант. Але головне в тому, що діти навчаться бачити прекрасне у мистецтві і житті, відчують радість від пізнання і спілкування з ним.

Англійський клуб

Керівник : Олефір Нелі Федорівна

Створено у 2006 році. На заняттях гуртка використовуються інноваційні форми і методи роботи, спрямовані на формування соціокультурної компетенції. Діти беруть участь у мовних тренінгах, скерованих діалогах, ситуативних іграх, що розвиває їх комунікативні здібності, креативне мислення, самовдосконалення, розширює світогляд та ерудицію. Гуртківці виїжджають до Англії, Болгарії, Західної України з метою набуття суспільного досвіду, розвитку пізнавальних та громадянських умінь. В «АНГЛІЙСЬКОМУ КЛУБІ» склалися добрі традиції проводити разом з батьками свята, під час яких вивчаються традиції англомовних країн. Учасники з радістю співають, танцюють, показують артистичні замальовки.

Гурток англійської мови “Speak English

Керівник: Стріжоус Ольга валентинівна

Створено з 2012 року. Заняття у гуртку англійської мови дають змогу вихованцям набувати мовленевих знань, умінь та навичок, розвивати пізнавальну активність, самостійність, творчість. Діти почуваються зацікавлено, вільно, поринають у казкову атмосферу інших країн. У гуртку панує доброзичлива атмосфера, взаєморозуміння між керівником, дітьми та батьками. Гуртківці разом виїжджають святкувати Різдво у Карпатах, відвідують екскурсії до Львова та Івано-Франковська.

Гурток дитячої творчості “Палітра”

Керівник: Сафронова Анастасія Сергіївна

Основна мета наших занять – навчити наших дітей бачити і створювати прикраси через знайомства з основними образотворчими прийомами і техніками. Розвивати образне сприйняття дитини, тренувати увагу і пам`ять, фантазію та креативне мислення.

 

Гурток художньо-прикладної творчості, дизайну “А.13”

Керівник: Тимошенко Ольга Сергіївна

Основна мета гуртка – допомогти дітям звільнитися від способу мислення, обмеженого стереотипними поняттями і «стандартизованою» практикою, змінити сприйняття оточуючого світу, розширивши горизонти і часові виміри. Програма розроблена для школярів 10-14 років, як з базовими основами художньої підготовки так і без них. заснована на міжнародних ефективних методиках розкриття індивідуального таланту та розвитку власного стилю. В програмі: основи теорії та історії сучасного мистецтва та дизайну, нові перспективи та можливості в світі цифрового малюнку, навички роботи з кольором, тоном, світлом та тінню, розуміння основ композиції, перспективи та будови об`єктів, практичні навички створення лінійного малюнку, академічні основи малювання в цифровому середовищі, постановка руки та робота з цифровим планшетом. Тривалість навчання 1 рік.

 

Зразковий гурток ліплення з солоного тіста “Мукасолька”

Керівник: Тимошенко Тетяна Миколаївна

Створено у 1997 році, у 2014 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». У програмі навчання передбачено опанування технікою виготовлення декоративних виробів з солоного тіста, ознайомлення з історією українських народних ремесел, розвиток художнього смаку, просторового бачення, фантазії.

Зразковий гурток образотворчого мистецтва “ARS-STUDIO”

Керівник: Пігулевська Ірина  Вікторівна

Створено у 2006 році, у 2015 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». У програмі занять колективу – живопис, графіка, ілюстрування книжок, ознайомлення з різними видами мистецтва, розвиток художнього смаку, спостережливості, уваги. Юні художники малюють натюрморти, пейзажі, архітектурні об’єкти, портрети, використовуючи різноманітні техніки та прийоми малювання.

Зразковий гурток художнього розпису “Дивосвіт”

Керівник: Коновалова Галина Петрівна

Створено у 2009 році, у 2015 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Колектив працює у декоративно-ужитковому напрямку та образотворчого мистецтва, крім того діти виготовляють авторські ляльки та набувають професіоналізму у петриківському розписі, роблять вироби зі шкіри, батик, гризайль, опановують основи української народної вишивки.

Центр комплексного розвитку дитини

Керівник: Сердечна Ірина Анатоліївна

Створено у 1990 році. У програмі навчання, яке розраховане на 2 роки:  малювання, англійська мова, цікава праця, логічне мислення, співи, початкова хореографія, ознайомлення з оточуючим світом. Ефективну пізнавальну діяльність своїх вихованців досвідчені педагоги розвивають завдяки створенню ігрового простору, використанню сучасних методик, вихованню у дітей дошкільного віку самостійності, зацікавленості, поширенню комунікативних зв’язків. У Центрі дають відповідь на будь-які проблемні питання, проводяться яскраві свята, активно працює батьківський комітет. Вихованці Центру формують активне прагнення робити завдання, пізнавати навколишній світ, проявляти розумові  зусилля. Заняття проводяться українською та англійською мовами, що сприяє більш ефективному зануренню вихованців у сучасне мовне середовище.

Гурток-студія в’язання, плетіння та ткацтва «Чарівна нитка».

Керівник Мазуренко Оксана Володимирівна

Працює з 2017 року. Програма гуртка знайомить дітей шкільного віку з основами традиційних народних ремесел, що складають фундамент сучасних текстильних технологій: ткацтва, макраме, в’язання спицями та гачком. Вихованці мають змогу опанувати різні види текстильної творчості та розвиватися індивідуально за обраним напрямком. Діти виготовляють елементи біжутерії, одяг, аксесуари, предмети оздоблення інтер’єру з урахуванням власних уподобань та беруть участь у конкурсах, майстер-класах, ярмарках декоративно-вжиткового мистецтва.

Гурток ліплення «Майстерня «Дивина»

Керівник: Стукало Галина Вікторівна

Над чим працює гурток ліплення «Майстерня «Дивина»? Це творчі доробки з глини, цементу, гіпсу, пластиліну та інших матеріалів, за допомогою яких дитина розвиває творче бачення світу, набуває багато вмінь і навичок для створення твору мистецтва з пластичної маси.

Діти працюють з формою і кольором, вчаться працювати в  взаємодіїї форм, рельєфу, кольорів, поєднанню їх в одному творі.

Наші діти мають необмежений простір для розвитку творчих здібностей!

Гурток «Школа блогерів»

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович

– допомогає навчитися швидко висловлювати свої думки; розкриває і розвиває талант та творчий потенціал дитини; вчить процесу створення фото та відео-зйомки, монтажу; розкриває навички публічного виступу та імпровізації; підніме самооцінку; оформлення цікавих постів сценарна майстерність. техніка мови, постановка голосу.

Набір дітей віком від 9 років.

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович – 0999-543-005

Колективи Палацу за адресою пр. Слобожанський 36

 

 

 

«Народний художній колектив» Ансамбль фольклорного танцю «Колесо»

Керівники: «Відмінник освіти України» Барвінов Анатолій Іванович, Барвінова Олена Анатоліївна

         Колектив створено у 1983 році. У програмі навчання: фольклорний танок, народний спів, дитячі ігри, дитячі обрядодії. Педагоги мають за мету формування естетичної культури дитячої особистості шляхом її активного залучення до музично-пісенної творчості, створення педагогічних умов для духовного збагачення вихованців засобами музичного мистецтва та пісенної творчості, гармонійний розвиток особистості, патріотичне виховання, вивчення традицій і обрядів нашого народу. Колектив є учасником і переможцем міських свят, всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Керівник: Барвінова Олена Анатоліївна – 0975428901

Колектив спортивно-бального танцю «Капель»

Керівники: Грузинцева Ольга Борисівна – нагороджена Орденом Української федерації спортивного танцю «За заслуги», Грузинцев Євген Володимирович – нагороджений Орденом Української федерації спортивного танцю «За відданість професії»

Створено у 1982 році. У програмі навчання: європейський та латиноамериканський танці. За час свого існування керівники підготували безліч професійних пар. Вихованці і наразі продовжують займати п’єдестал у відомих обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Спортивно-бальні танці – це не тільки справжнє мистецтво, а ще й спорт. Танцюристи вважаються не лише артистами, а й спортсменами. Тому ми розвиваємо не лише артистизм і творчі здібності, пластичність, відчуття музики та уміння передавати емоції через рух. Ми працюємо над витривалістю і спритністю. І завжди вперед – до перемог!

Керівники: Грузинцева Ольга Борисівна – 0676967994 Грузинцев Євген Володимирович – 0508767301

«Народний художній колектив» Ансамбль спортивно-естрадного танцю «Сюрприз»

Керівники: Мінько Євген Олександрович – має звання «керівник гуртка-методист», Козлова Ірина Іванівна

Працює із 1985 року. У програмі навчання: дитячий образний танок, класична хореографія, спортивно-естрадний танець, народна стилізація, акробатичний рок-н-рол. Відомий у всьому Дніпрі та далеко за його межами, «Сюрприз» є постійним учасником наймаштабніших міських та обласних заходів, адже кожен виступ колективу – це ретельно відпрацьоване яскраве дійство, яке не може залишити байдужим жодного глядача! Життя «сюрпризиків» насичене цікавими подіями, поїздками, екскурсіями, святами та незабутніми враженнями. Кропітка репетиційна праця приносить вихованцям численні та заслужені Гран-прі у престижних всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

За цей час:

 • мистецтво танцю полюбили 6 600 осіб;
 • колектив відвідав 10 країн і не збирається зупинятися;
 • учасники ансамблю завоювали 299 Гран-Прі;
 • 150 випускників стали професійними танцюристами і зірками шоу-бізнесу;
 • 20 вихованців ансамблю заснували свої школи танцю.

Керівники: Мінько Євген Олександрович – 0664081542   Козлова Ірина Іванівна – 0980084720

Вокальний гурток «PESENKA»

Керівник Селезньова Олена Вікторівна – має звання «керівник гуртка-методист»

Створено у 1998 році. У програмі навчання: естрадний вокал, ансамблева та сольна підготовка. Юні вокалісти починають здобувати свій досвід із раннього віку, співають, танцюють і підкорюють глядача своїми творчими досягненнями на багатьох сценах міста. Подобається дітям і весела та доброзичлива атмосфера на кожному занятті. Вихованці Олени Вікторівни продовжують свій творчий шлях у профільних вишах.

Керівник: Селезньова Олена Вікторівна – 0504210136

Студія комплексного розвитку «Дошколятко»

Керівник Луканова Ірина Сергіївна

Створено у 2021 році. У програмі навчання: розвиток мовлення, логічного мислення, навчання грамоти, ліплення, конструювання, малювання. Студія відчинила свої двері для малечі, яка із задоволенням готується поповнити ряди школярів. Тут вони пізнають світ, розвиваються граючи, здобувають безліч знань та умінь, вчаться злагоджено працювати в колективі. Індивідуальний підхід та впровадження нестандартних форм роблять освітній процес цікавим та результативним.

Керівник: Луканова Ірина Сергіївна – 0675340609

«Зразковий художній колектив» Ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство»

Керівник Домашенко Тетяна Юріївна – голова Дніпропетровського осередку Національної хореографічної спілки України

Створено у 1978 році. У програмі навчання: народна хореографія, дитячий, класичний та сучасний танок. За час свого існування колектив давно став одним з найвідоміших в області та за її межами. Наполеглива праця та професійність керівника, виконавча майстерність вихованців є справжнім взірцем для багатьох прихильників народної хореографії, адже підготовка – на найвищому рівні. «Щасливе дитинство» проводить власні фестивалі та конкурси, в яких беруть участь колективи із всієї України. Випускники Ансамблю продовжують свій професійний шлях на ниві хореографічного мистецтва.

Керівник: Домашенко Тетяна Юріївна – 0676336706

Гурток «Школа блогерів»

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович

– допомогає навчитися швидко висловлювати свої думки; розкриває і розвиває талант та творчий потенціал дитини; вчить процесу створення фото та відео-зйомки, монтажу; розкриває навички публічного виступу та імпровізації; підніме самооцінку; оформлення цікавих постів сценарна майстерність. техніка мови, постановка голосу.

Набір дітей віком від 9 років.

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович – 0999-543-005

 

 

Гурток рукоділля «Фантазія»

Керівник Мала Лілія Павлівна

У 2022 році в палаці з’явився новий гурток рукоділля «Фантазія»(керівник Мала Лілія Павлівна).
У програмі навчання:аплікація із тканин, дизайн та виготовлення іграшок, сувенірів та подарунків. Корисні навички, старанність, уважність, наполегливість, аккратність і ще багато цікавого чекає Вашу дитину на заняттях цього гуртка.

Керівник: Мала Лілія Павлівна – 0965450929

 

Колективи Палацу за адресою вул. Виборзька 14 ( вул. Аудиторна 14)

Зразковий художній колектив Хореографічний ансамбль танцю «Зіронька»

Керівник: Земянцева Євгенія Яківна

— переможець багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, учасник всіх міських та обласних заходів миста Дніпро.

Ми чекаємо дітей від 3х до 18 років в свою танцювальну родину.

В програмі навчання:

 • Класичний танець;
 • Народно-сценичний танець;
 • Сучасна хореографія;
 • Елементи художньої гімнастики та акробатики;
 • Майстерність актора;
 • Основи гриму;
 • Участь у конкурсах та фестивалях;
 • Гастрольна діяльність.

Керівник: Земянцева Євгенія Яківна. Тел.: (095) 214-88-68

Завітайте на нашу сторінку у Фейсбук

Ансамбль сучасного естрадного танцю «Модерн»

Керівник: Батура Олена Анатолiївна

 

— запрошує усiх бажаючих вiд 5 до 16 рокiв приєднатися до нашого дружнього  колективу!

В програмi навчання:

 • Основи класичного танцю;
 • Рiзноманiтні стилі сучасного танцю;
 • Елементи гiмнастики;
 • Основи акробатики.

Участь у концертах, конкурсах та фестивалях рiзного маштабу.

Керівник: Батура Олена Анатолiївна – (067) 104-51-15

Завітайте на нашу сторінку у Фейсбук

«Театр пісні «АУРА» 

Керівник: Олена Анатолiївна Медведовська

 переможець богатьох мiжнародних та всеукраїнських конкурсів запрошує усiх бажаючих навчитися мистецтву спiву.

Ви, чи Ваша дитина, мрiєте професiйно спiвати?

Лякаєтесь сцени?

Мрiєте потрапити в Голос Краiни?

Тодi Вам до нас!

Комплексне професiйне навчання по напрямам:

 • Вокал;
 • Акторська майстернiсть;
 • Хореографiя.

Керівник: Олена Анатолiївна Медведовська – (067) 725-56-40

Зразковий художній колектив декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія»

Керівник: Веселовська Ольга Борисівна

—запрошує усіх бажаючих від 5 до 18 років.

В програмі навчання:

 • Паперопластика (квiлiнг,орiгамi, пап’емаше, витинанка, паперова скульптура, об’емнi конструкцii, плетення, мозаiка, декупаж, скрапбукiнг, аплiкацiя, робота з рiзними типами паперу);
 • Аплiкацii та вироби з крупи та природного матерiалу;
 • Виготовлення аксесуарiв з натуральноi шкiри;
 • Дизайнерськi проекти.

Керівник: Веселовська Ольга Борисівна – (067) 565-13-37

Студія естетичного та соціального розвитку дитини «Смайлик» 

Керівник: Бойко Ганна В’ячеславівна

Запрошує на заняття діточок віком від 3 до 6 років.

У центрі творчого та інтелектуального розвитку дитини «СМАЙЛІК» ми пропонуємо  комплексну програму «До школи з радістю», що включає:

 • навчання читанню;
 • розвиток мовлення та швидкісного інтелекту;
 • підготовку руки до письма;
 • розвиток математичних здібностей;
 • малювання, цікаву працю;
 • вивчення англійської мови;
 • основи вокалу та хореографії

Набір дітей від 3 до 7 років.

Керівник: Бойко Ганна В’ячеславівна – (067) 984 34 68

Гурток “АВС СLUB” – Англійська мова

Керівник:  Редько Віра Петрівна

Ми вчимо англійської мови дітей віком з 6 років в групах від 5 до 16 чоловік.

Учні гуртка займаються за оригінальними підручниками, створеним носіями мови, з використанням аудіо і відео матеріалів.

Керівник:  Редько Віра Петрівна (098) 904-00-62

Спортивна секція «Фанат»

Керівник:  Майстер спорту, чорний пасок, 4 дан — Калашнікова Ганна Iгорiвна

— запрошує усіх бажаючих від 7 до 18 років.

З нами ти опануєш бойове мистецтво Таеквон-до, будеш спортивным та сміливим, станеш  гордістю своїх батьків, прийматимеш участь у змаганнях, семінарах, атестаціях.

Ми виховуємо чемпіонів!

Керівник: Калашнікова Ганна Iгорiвна – (067) 639-19-00

Гурток «Школа блогерів»

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович

– допомогає навчитися швидко висловлювати свої думки; розкриває і розвиває талант та творчий потенціал дитини; вчить процесу створення фото та відео-зйомки, монтажу; розкриває навички публічного виступу та імпровізації; підніме самооцінку; оформлення цікавих постів сценарна майстерність. техніка мови, постановка голосу.

Набір дітей віком від 9 років.

Керівник: Тюрін Руслан Вікторович телефон 0999-543-005

Народний театр “Чародій”

Керівник: Олег Анатолійович Климентьєв

Запрошує дітей та підлітків від 10 до 18 років у основний состав театру.

У програмі:

 • акторська майстерність
 • психологічні тренінги
 • вокал
 • сценічна мова
 • релаксаційні техніки
 • пластика, хореографія
 • імпровізація
 • ситупи на сцені

Керівник:  Олег Анатолійович Климентьєв – 097 677 19 69