Для вихованців першого року навчання у ПТДЮ (2016-2017 н.р.) та їх батьків 15.09.2016 року були проведені заходи у межах Дня відкритих дверей Палацу творчості дітей та юнацтва Новокодацького району міста Дніпра

 

Щорічний День відкритих дверей Комунального позашкільного навчального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” Дніпровської міської ради, який традиційно проводиться для вихованців першого року навчання у гуртках та студіях ПТДЮ, пройшов у закладі 15 вересня 2016 року і зібрав більше 300 присутніх.

dscn5917 dscn5911

Гостям  Палацу творчості у холі ІІ поверху закладу грав дитячий оркестр духових інструментів “Сонячні сурми”, який з перших хвилин знайомства з позашкільним навчальним закладом піднімав настрій та демонстрував свою мастернсть.

dscn5964

З метою ознайомлення відвідувачів з досягненнями вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв у холах Палацу були розміщені виставки дитячих робіт.

dscn5898 dscn5900

На сцені Палацу творчості всі колективи позашкільного закладу подемонстрували свої найкращі номери, які були високо оцінені запрошеними .

dscn5938 dscn5937

З метою більшпоширеного представлення вихованців колектитвів Палацу творчості, для глядачів демонструвалися слайди з найкращих виступів у концертних програмах  та різноманітних конкурсах.

Ведуча концерту культорганізатор Луканова Ірина Сергіївна дуже емоційно і з великою любовью до вихованців усіх колективів Палацу представила присутнім  талановиту молодь закладу, перелічуючи досягнення дітей на різних рівнях.

dscn5922

НАШІ ДИТЯЧІ КОЛЕКТИВИ – НАША ГОРДІСТЬ!

Поділитися