1 вересня 2015 року пройшла педагогічна рада викладачів ПТДЮ. У перший день нового навчального року у Палаці творчості дітей та юнацтва пройшла педагогічна нарада, на якій визнали основні напрямки та завдання роботи педколективу у 2015-2016 н.р.

  На педагогічній нараді членів колективу Палацу творчості дітей та юнацтва 1 вересня 2015 року заступник директора з навчально-виховної роботи Власкіна Ірина Миколаївна ознайомила педагогічний колектив з основними напрямками та завданнями роботи на новий навчальний рік, шляхами реалізації “Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді на період 2015-2017 років”.

Змістовною та цікавою була доповідь методиста Палацу творчості Гультяєвої Марини Іллівни про матеріали щодо позашкільної освіти у методичних періодичних виданнях.

Директор Палацу творчості дітей та юнацтва Гудим Тетяна Анатоліївна доповіла педагогічному колективу про організацію навчально-виховного процесу з 1 вересня та його матеріальне забезпечення.

Галина Петрівна Конвалова, керівник гуртка з малювання “Дивосвіт” , подарувала педагогічному колективу Палацу розписаний на удачу в новому навчальному році  оберіг – яйце та прокоментувала символічні знаки , що зображені на ньому.

Поділитися