У колективі Палацу творчості пройшло засідання педагогічної ради. 25 травня 2015 року пройшла педрада , якою визнано роботу колективу у 2014-2015 навчальному році доброю,затверджено план роботи на літо, наголошено завдання на новий навчальний рік.

Згідно річного плану роботи Палацу творчості дітей та юнацтва, 25 травня 2015 року пройшла підсумкова педрада за ІІ ппівріччя та 2014-2015 навчальний рік. Заступник директора з навчально-виховної роботи зробила детальний аналіз роботи педколективу. Одноголосним голосуванням визнано роботу педпрацівників у поточному навчальному році доброю. За підсумками аналізу члени педколективу були нагороджені Подяками адміністраціїї Палацу. 

    З метою якісної роботи у літній період та забезпечення творчого відпочинку учнів шкіл району у пришкільних таборах, затверджено план проведеня масових заходів на базі ПТДЮ та роботи гуртків на базі шкіл.

     Педагогічний колектив був ознайомлений із основними завданнями на новий навчальний рік та планом підготовки до відзначення 75-ї річниці з дня заснування Палацу творчості дітей та юнацтва Ленінського району.


 


ХАІ. Національний аерокосмічний університет ім. Н. Е. Жуковського

 

Поділитися