Районний конкурс-виставка робіт з української народної вишивки “І на тім рушникові”

Відповідно до Положення про конкурс-огляд кращих учнівських робіт з української народної вишивки 27 березня 2015 року  відбулася районна виставка-конкурс “І на тім рушникові”.

З метою пробудження пізнавального інтересу до вивчення традиційних художніх промислів українського народу; сприяння розвитку декоративно-ужиткового мистецтва в школах Ленінського району  та у ПТДЮ; ознайомлення підростаючого покоління з українськими оберегами, із призначенням їх в побуті; розвитку творчих здібностей та самовизначення школярів та вихованців гуртків , 27 березня 2015 року у виставковій залі з декоративно-ужиткового мистецтва Палацу творчості керівниками гуртків та вчителями обслуговуючої праці 12 шкіл було створено виставку найкращих дитячих робіт з українською народною вишивкою. На вискавці-конкурсі були представлені вишиті дітьми ужиткові речі: рушники, традиційні вишивки серветок, обрусів, сорочок, картин,доріжок тощо.

Одібрані найкращі дитячі роботи з українською народною вишивкою будуть представлені перед журі у межах міського етапу виставки-конкурсу “І на тім рушникові” 15 квітня 2015 року.

Поділитися