Інформація про проведення районного фестивалю театрів моди та дизайну одягу «На подіумі юнь, краса, гармонія»

З метою ознайомлення з сучасними модними тенденціями, збереження національних традицій при створенні дитячого та юнацького одягу, формування естетичного смаку, первинного орієнтування в сфері майбутньої  професії з 24.02 по 3.03.2015 року у ПТДЮ було проведено районний фестиваль  «На подіумі юнь,краса,гармонія». У заході взяли участь 97 дітей з ЗОНЗ: НВК № 59, 103, 104, СЗШ №  72, 91, 92, 96, 97, 123, 124.

Конкурсні колекції мали бути представлені у двох номінаціях: «Дизайн одягу» та Театр моди».

«Дизайн одягу».

Під час виступу, тривалістю до 7 хвилин, автори розкривають концепцію у динамічній формі, демонструючи художній та естетичний рівень виконаних власноруч моделей,навички дефіле, відповідність обраному напрямку.

«Театр моди».

У театралізованому показі моделей можлива участь дитячих театрів та хореографічних колективів, що демонструють видовищність та акторська майстерність,музичний та текстовий супровід.

Колекції розробляються в одному зі стилів:

  • романтичному;
  • спортивному;
  • етно -та-фольклорному;
  • діловому;
  • арт, треш, хіпстер.

Слід відзначити ліричну композицію та патріотичну тематику театру моди «Дніпровські мальви» СЗШ № 97 (кер. Радостєва Я.О.), яскраву та життєстверджуючу композицію театру моди СЗШ № 92 з колекцією «Веселка», ніжність та поетичність колекції «Квіти України» колективу «Майстерня натхнення» НВК №  103 (кер. Гринь Г.Б.), моделі якої створені методом розпису по тканині. Високий рівень молодіжного дефіле продемонстрували старшокласниці СЗШ № 96 (колекція «Маленькі плаття» (кер. Бондаревська О.В.). Яскраво висвітлили тему єдності та розмаїття світової моди колектив «Дивосвіт» СЗШ № 72 (кер. І.Г.Криванич ,Т.А Дрок,Т.В Огійко). Справжнім дитячим театром моди виявилась студія моди телебачення «Ніка» НВК № 59, яка вдало показала колекцію «Ягоди плюс»( кер. В.О.Котелевська). Джерелом натхнення колекції одягу «Україна» театру  СЗШ № 124 (кер. Баграгян Л.С) став патріотизм, сьогодення нашої країни , у ексклюзивні моделі було вкладено душу. Діти СЗШ № 123 показали дуже гарну, естетично створену з паперу, серветок, паралону  колекцію «Україна понад усе», тему якої було розкрито за допомогою віршів та музики. Креативні сукні з різноманітних матеріалів у стилі арт-дизайну  за допомогою батьків створили учениці НВК № 104.

 

Місця розподілились наступним чином:

І місце –СЗШ №124, НВК № 59;

ІІ місце – СЗШ № 92, НВК № 103;

ІІІ місце – СЗШ № 72, 97,123.

 

Переможцями у номінаціях стали:

«Молодіжне дефіле» – колектив СЗШ № 96 з колекцією «Little dress»

(кер .О.В.Бондаревська);

«Креативна колекція» – колектив СЗШ № 91 (кер.О.М.Лаврік);

«Арт-дизайн»- колектив НВК № 104(кер.Ситковська.Л.І).

 

До участі у міському турі запрошено театри моди СЗШ № 124, НВК № 59.

 

 

 

Поділитися