Розклад занять

Розклад занять на 2018-2019 навчальний рік

Кабінет Гурток Керівник Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1 «Серпантин» Горностаєва М.Ю. 15.00 – 15.45 15.30 – 17.00 15.00 – 16.30 15.30 – 17.45
2 «Діти як діти» Лейченко О.М. 14.30 – 19.20 14.30 – 17.35 14.30 – 19.20 11.30 – 16.00  13.00 – 14.30
Вокальний гурток Лейченко О.І. 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30
«Музика та співи» Лейченко О.І. 10.05 – 18.50 9.30 – 11.45
3 «Color music» Петрикова О.П. 15.00 – 20.20 15.00 – 20.20 15.00 – 20.20 11.00 – 13.00
4 «Контрасти» Ткаленко О.В. 15.00 – 19.40 15.00 – 19.40 15.00 – 19.40
«Початкова хореографія» Лазарєва Г.В. 10.40 – 18.50 9.30 – 11.45
«Беліссімо» Логунов М.Ю. 17.20 – 19.25
5 «Розвиток мовлення» Луканова І.С. 17.10 – 17.40 16.35 – 18.50
10 «Арс-студіо» Пігулевська А.В. 15.00 – 19.50 15.00 – 19.50 15.00 – 19.50
«Дивосвіт» Коновалова Г.П. 16.05 – 18.20 14.30 – 18.35 10.00 – 16.00 11.35 – 16.00
11 «Фантазія» (бісер) Артюхова Л.О. 14.00 – 17.50
12 «Логічні сходинки» Сердечна І.А. 9.30-18.15 16.35 – 17.05
«Цікава праця» Іванюк І.Я. 9.30-11.45 10.05-18.50 17.10-17.40 16.00 -18.15
13 «Початкова англійська мова» Беспалова С.В. 16.00-18.15 16.00-18.15 16.35-17.05
14 «Мукасолька» Тимошенко Т.М. 14.00 – 16.15 14.00 – 16.15 13.30 – 15.00 13.30 – 15.00
«Я пізнаю світ» Тимошенко Т.М. 16.35-18.50 17.10-17.40 16.35-18.50
«Веселка» Бігун Л.М. 10.40 – 12.20 17.10-18.15 10.40 – 18.15 16.00-18.15
16 «Англійський клуб» Олефір Н.Ф. 15.00 – 17.50 14.00 – 16.50 15.00 – 16.50 14.00 –17.50 14.00 – 17.50 13.00 – 13.50
17 «Оздоровча гімнастика» Паршина Д.В. 15.00 – 21.00
«Алегро» Паршина М.В. 18.00 – 19.30 15.00 – 20.05 15.00 – 20.05 8.30 – 13.30
18 «Забавки» Брилевська Е.І. 14.30 – 19.30 13.30 – 16.00 9.00 – 15.30
«Оздоровча гімнастика» Паршина Д.В. 15.00 – 21.00
19 «Фантазія» (бісер) Артюхова Л.А. 14.30 – 18.35 14.00 – 17.50
«Сувенірний ярмарок» Мазуренко О.В. 15.00 – 18.55 14.15 – 18.55 15.00 – 18.55
21 «Speak English» Стріжоус О.В. 15.00 – 18.50 15.00 – 18.50 15.00 – 18.50 15.00 – 18.50 16.00 – 17.50
23 «Сонячні сурми» Гаспарян С.С. 14.00 – 18.55 14.00 – 18.55 11.50 – 15.00
25 «Комп і Я» Гаврилов М.О. 16.00 – 18.05 16.00 – 18.55 16.00 – 18.05
ВЗ1 «Музеєзнавці» Коваленко Л.Г. 15.00 – 16.30 15.00 – 16.30
30 «Беліссімо» Логунов М.Ю. 16.30 – 20.30 17.20 – 19.25 16.30 – 20.30 17.20 – 19.25 16.30 – 20.30
32 «Color Kids» Петриков О.С. 17.00 – 18.30 14.00 – 19.00 17.00 – 18.30 14.00 – 19.00 16.00 – 17.30 11.00 – 13.00
ВЗ2 «Ерудит» Гудим Т.А. 14.30 – 16.00 14.30 – 16.00
«Інтелект-шанс» Власкіна І.М. 14.00 – 15.30 14.00 – 15.30
34 «Забава» Брилевська-Цимбал  Д.Д. 15.45 – 18.50 15.45 – 18.50 15.45 – 18.50
«Забавки» Брилевська Е.І. 16.00 – 19.05
СЗШ №132 «Профі» Ткаченко М.Ю. 16.00 – 19.10 17.05 – 19.10 16.00 – 18.05 17.05 – 19.10 16.00 – 19.10
ДНЗ №157 «Фантазія» Ніколенко Ю.В. 15.00 – 20.45 15.00 – 20.45 15.00 – 20.45