Наші гуртки

Зразкова вокально-хореографічна студія “Color music”

Керівники: Петрикова Олена Павлівна, Петриков Олександр Сергійович

Працює з 2007 року. Діти отримують фундаментальні знання, уміння та навички сольного, ансамблевого і хорового співу, вивчають основи ритміки, хореографії, особливості дихання в музиці, сценічної мови та руху, акторської майстерності. Студія має власний стиль, високу виконавську майстерність, свій логотип, загальну форму для навчальних занять та яскраві костюми для виступів. Вихованці колективу мають власні відеокліпи, є учасниками міських соціальних програм «День сімейного відпочинку», «Почни робити добро».

logo-2016-300x99-2

Зразковий дитячий хореографічний колектив “Забавки”

Керівники: Брилевська Елеонора Ігорівна, Брилевська-Цимбал Дар’я Дмитрівна

Ансамбль розпочав творчу біографію в 1986 році. За цей час колектив став відомий у рідному місті. Він постійний учасник міських концертних програм, лауреат та дипломант міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Вже понад 30 років «ЗАБАВКИ» – справжня Перлина Палацу творчості дітей та юнацтва Новокодацького району, що ретельно зберігає традиції народного танцю, забезпечує фізичний та духовний розвиток особистості, морально-етичне виховання юних танцюристів. «ЗАБАВКИ» – один з найкращих дитячих колективів району і міста, учасник всіх культурно-освітніх заходів. Звання «Зразковий художній колектив» їм присвоєно Міністерством освіти і науки України у 2008 році.

Зразковий колектив естрадного співу “Діти як діти”

Керівник: Лейченко Ольга Миколаївна

Створено у 1996 році, у 2015 році  присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Вихованці цього колективу це самі юні співаки, які тільки починають свої перші кроки в мистецтві, і дуже важливо зробити ці кроки для них цікавими та плідними. У програмі навчання – вокал, основи хореографії, дихальні вправи, сольфеджіо, конкурсно-концертна діяльність. Діти засвоюють музичну грамоту, ритмічні вправи, сценічну культуру, постановчу пісенну роботу.

Зразковий колектив естрадно-спортивного танцю “Алегро ”

Керівники: Паршина Діна Володимирівна, Паршина Марія Віталіївна

Колектив створено у 1993 році. У 2011 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». На заняттях діти вивчають: хіп-хоп, брейк, диско, техно, акробатику та класичний танець. Цікаві виступи колективу запам`ятовуються глядачам та суддям змагань зі спортивного танцю. Вони постійно приймають участь у концертних програмах свого району та міста. Колектив лауреат, дипломант та переможець конкурсів, змагань та фестивалів різного рівня.

Зразковий дитячий театральний колектив “Серпантин”

Керівник: Горностаєва Марина Юріївна

Створено у 2001 році, у 2011 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Вихованці створюють цікаві музичні вистави, вільно володіють акторською майстерністю, беруть участь в тренінгах, імпровізаціях, етюдах, творчих завданнях. Вихованці цього колективу є неодноразовими переможцями конкурсів “Театральні обрії” та “Зоряне коло”, обласного конкурсу дитячої творчості, постійні учасники концертів різного рівня.

Гурток класичного балету “Контрасти”

Керівник: Ткаленко Олена Вікторівна

Створено у 2001 році. У програмі  навчання:  класичний танець, партерна гімнастика, історія балетного мистецтва, знайомство з кращими зразками класичного та сучасного балету. Програма гуртка розрахована на 8 років навчання. Передбачено створення концертних номерів, хореографічних мініатюр, одноактних балетів за авторськими сценаріями, участь у різноманітних заходах, конкурсах, фестивалях.

Зразковий колектив сучасного  танцю “Фантазія”

Керівник: Ніколенко Юрій Владиславович

Колектив спортивно-бального танцю “Беліссімо”

Керівник: Логунов Максим Юрійович

Колектив створено у 2010 році. Напрямок роботи – навчання бальним танцям за європейською та латино-американською програмами, створення яскравих концертних номерів ансамблевого характеру, сприяння фізичному розвитку та формуванню естетичного смаку, дисципліни, наполегливості, самовдосконалення.

ТСК “Профі-Стайл”

Керівник: Ткаченко Марина Юхимівна

Англійський клуб

Керівник : Олефір Нелі Федорівна

Створено у 2006 році. На заняттях гуртка використовуються інноваційні форми і методи роботи, спрямовані на формування соціокультурної компетенції. Діти беруть участь у мовних тренінгах, скерованих діалогах, ситуативних іграх, що розвиває їх комунікативні здібності, креативне мислення, самовдосконалення, розширює світогляд та ерудицію. Гуртківці виїжджають до Англії, Болгарії, Західної України з метою набуття суспільного досвіду, розвитку пізнавальних та громадянських умінь. В «АНГЛІЙСЬКОМУ КЛУБІ» склалися добрі традиції проводити разом з батьками свята, під час яких вивчаються традиції англомовних країн. Учасники з радістю співають, танцюють, показують артистичні замальовки.

angl_klub

Гурток англійської мови “Speak English

Керівник: Стріжоус Ольга валентинівна

Створено з 2012 року. Заняття у гуртку англійської мови дають змогу вихованцям набувати мовленевих знань, умінь та навичок, розвивати пізнавальну активність, самостійність, творчість. Діти почуваються зацікавлено, вільно, поринають у казкову атмосферу інших країн. У гуртку панує доброзичлива атмосфера, взаєморозуміння між керівником, дітьми та батьками. Гуртківці разом виїжджають святкувати Різдво у Карпатах, відвідують екскурсії до Львова та Івано-Франковська.

strizhous

Гурток гри на духових інструментах “Сонячні сурми”

Керівник:  Гаспарян Сергій Суренович

Створено у 2012 році. Програмою навчання передбачено  оволодіння технікою гри на різноманітних духових інструментах, створення дитячого оркестру, виступи на масових заходах. Діти вчаться грати у колективі, виконують музично-ритмічні вправи, розвивають музичний слух та смак, формують правильне  дихання. У гуртку створено дбайливу та чуйну атмосферу, керівник співпрацює з батьківським комітетом, виховуючи гідних молодих музикантів.

Гурток інтелектуалів “Юний ерудит”

Керівник: Власкіна Ірина Миколаївна

Створено у 2013 році. Програмою передбачено оволодіння навичками командної інтелектуальної гри, вміння швидко формулювати та висловлювати власні думки, розвиток творчого мислення. У гуртку займаються діти середньої шкільної ланки, особливу увагу звертають на користування довідниковою літературою, пошук цікавих запитань, координацію спільних зусиль та міжособистісне спілкування. Цікаві інтерактивні заняття у гуртку для юних інтелектуалів – це час самопізнання, допитливості, формування лідерських якостей, швидкої реакції, логіки, нестандартних рішень, кмітливості, відповідальності за результат гри.

Гурток інтелектуальної молоді “Ерудит”

Керівник: Гудим Тетяна Анатоліївна

Створений у 1995 році. У навчальній програмі використовуються інноваційні інтерактивні методи-тренінги, вікторини, брейн-ринги, ток-шоу. Цей гурток для «розумників та розумниць» користується попитом у старшокласників району. Для юних ерудитів створено оригінальну систему розвитку творчих здібностей, постійно поширюється банк цікавих питань, надаються ґрунтовні знання з історії, географії, релігії, культури, літератури та інших наук. Метою занять у гуртку є виховання творчої еліти, розвиток комунікативних здібностей, ерудиції, логічного мислення, вміння самостійно приймати рішення у критичних ситуаціях.

Гурток музейної справи “Музеєзнавці”

Керівник:  Коваленко Лариса Геннадіївна

Створено у 2012 році. Гурток працює на базі районної «Виставкової зали освітянської ниви» та постійно-діючої виставки робіт дитячої творчості у «Виставковій залі декоративно-ужиткового мистецтва» Палацу творчості дітей та юнацтва. Гуртківцями зібрано унікальний матеріал з історії закладів освіти району. Вихованці гуртка вчаться ретельно збирати, систематизувати, оформляти та зберігати матеріали, дбати про музейні експонати, складати картотеки, робити стаціонарні та пересувні виставки.

2013_10_16_17_07_54

Зразковий гурток бісероплетіння “Фантазія”

Керівник: Артюхова Лариса Олегівна

Працює з 1998 р., у 2014 році – присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». В програмі навчання – опанування мистецтвом бісероплетіння, виготовлення авторських прикрас, участь у різноманітних виставках та конкурсах. Діти знайомляться з історією народних ремесел, технікою роботи з бісером, складання схем, розвивають просторову уяву, художній смак, наполегливість, терпіння. Кращі роботи юних майстрів представлені у виставковій залі декоративно-ужиткового мистецтва ПТДЮ, беруть участь у різнорівневих конкурсах, аукціонах.

Зразковий гурток ліплення з солоного тіста “Мукасолька”

Керівник: Тимошенко Тетяна Миколаївна

Створено у 1997 році, у 2014 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». У програмі навчання передбачено опанування технікою виготовлення декоративних виробів з солоного тіста, ознайомлення з історією українських народних ремесел, розвиток художнього смаку, просторового бачення, фантазії.

Зразковий гурток образотворчого мистецтва “ARS-STUDIO”

Керівник: Пігулевська Ірина  Вікторівна

Створено у 2006 році, у 2015 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». У програмі занять колективу – живопис, графіка, ілюстрування книжок, ознайомлення з різними видами мистецтва, розвиток художнього смаку, спостережливості, уваги. Юні художники малюють натюрморти, пейзажі, архітектурні об’єкти, портрети, використовуючи різноманітні техніки та прийоми малювання.

Зразковий гурток художнього розпису “Дивосвіт”

Керівник: Коновалова Галина Петрівна

Створено у 2009 році, у 2015 році присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Колектив працює у декоративно-ужитковому напрямку та образотворчого мистецтва, крім того діти виготовляють авторські ляльки та набувають професіоналізму у петриківському розписі, роблять вироби зі шкіри, батик, гризайль, опановують основи української народної вишивки.

Районна рада лідерів учнівського самоврядування

Керівник: Беспалова Світлана Володимирівна

У програмі занять – щомісячні засідання, обговорення актуальних питань сьогодення, створення та захист соціальних проектів, проведення та участь у благодійних акціях «Діти лідери – дітям», «Еконабат». Діти надають адресну допомогу реабілітаційному центру «Горлиця», щорічно обираються до складу Парламенту дітей міста, беруть участь у традиційному ток-шоу «Сто питань лідеру», складають власні передвиборчі програми, мають портфоліо з особистими досягненнями. Заняття проводяться у формі тренінгів, ток-шоу, дебатів, пресконференцій, майстер-класів.

fYIC6WaN01w

Центр комплексного розвитку дитини

Керівник: Сердечна Ірина Анатоліївна

Створено у 1990 році. У програмі навчання, яке розраховане на 2 роки:  малювання, англійська мова, цікава праця, логічне мислення, співи, початкова хореографія, ознайомлення з оточуючим світом. Ефективну пізнавальну діяльність своїх вихованців досвідчені педагоги розвивають завдяки створенню ігрового простору, використанню сучасних методик, вихованню у дітей дошкільного віку самостійності, зацікавленості, поширенню комунікативних зв’язків. У Центрі дають відповідь на будь-які проблемні питання, проводяться яскраві свята, активно працює батьківський комітет. Вихованці Центру формують активне прагнення робити завдання, пізнавати навколишній світ, проявляти розумові  зусилля. Заняття проводяться українською та англійською мовами, що сприяє більш ефективному зануренню вихованців у сучасне мовне середовище.

Изображение 857