“Лідер фест” 2019

Лідер фест

Згідно річного плану ПТДЮ  з 07.11-08.11.2019 пройшов відбірковий тур міського фестивалю творчих талантів учасників учнівського самоврядування. У фестивалі взяли участь лідерські колективи навчальних закладів району: НВК №4,72, 106 ,СЗШ№№   84,91,94,96,105.

Метою проведення  фестивалю було:Лідер фест 1 Лідер фест 2 лідер фест 3

пошук та виявлення   творчо-обдарованих підлітків   з активної громадянською  позицією; розкриття творчих здібностей соціально – обдарованих підлітків в художньо-естетичному напрямку; підвищення культури творчого спілкування старшокласників засобами сценічних форм діяльності; популяризація  колективної творчості школярів; формування творчого іміджу .

Учасниками фестивалю стали представники діючих осередків  учнівського самоврядування освітніх закладів району,  (учні 8-11 класів).

Згідно положення лідерські команди презентували свої таланти через сценічні та несценічні види мистецтва.

Слід зазначити високий рівень підготовки команд усіх навчальних закладів.

У номінації хореографічне мистецтво свої знахідки демонстрували лідери СЗШ  № 84 «Інь-Янь», НВК № 72 колектив «Перфоменс» танцювальна композиція «Гравітація», НВК № 4 « Латина», СЗШ№ 91 «Ми України діти!»,  СЗШ №105 –східний танок, СЗШ № 106 «Перлина Україна». Всі композиції вирізнялись креативністю, були динамічними та костюмованими.

Вокальні композиції представили: Матвійчук Віталіна ” Хто, як не ти”(СЗШ №96),

Жуковський Олексій « Там немає мене»(СЗШ №91).

У номінаціїї художня гімнастика  композицію ” Сяйво ” представила Шевченко Поліна(СЗШ №96),яка вразила присутніх своїм професіоналізмом.

Серед несценічних видів мистецтва були представлені  роботи у номінації блогерство –блог «Шкільні дівочі секрети» -Воронова Анастасія та Байцур Дар`ья  (СЗШ №94), мультфільм  «Сергійко у пошуках роботи»-Кастеров В`ячеслав (НВК №4).

За рішенням журі  до участі у міському фестивалі запрошуються лідерські команди

НВК №4 номінація мультиплікація та хореографія.

СЗШ№105 номінація хореографія.

Всі учасники відбіркового туру нагороджені грамотами лауреатів фестивалю згідно номінацій.

Поділитися