Інформація про проведення районного конкурсу “Мій домашній улюбленець”

Районний конкурс «Мій домашній улюбленець» пройшов у ПТДЮ з 14.09.15 по 25.09.15. Він проводився в рамках Всеукраїнської «Зоологічної галереї» з метою формування екологічної культури, виховання у дітей любові до природи, дбайливого ставлення до тварин, бажання допомагати їм, спостерігати за їх поведінкою.

У конкурсі взяли участь 68 обдарованих дітей з ПТДЮ, СШ №  5, 36, 59, 4, 72, 74, 84, 85, 91, 93, 96, 97, 103, 104, 06, 124, 141, 143.

Представлені оповідання, фото та роботи з ОТМ продемонстрували сюжети, володіння технікою, позитивне мислення, , прагнення опікуватися життям «братів наших менших». Але були і певні недоліки: не виконані умови конкурсу (наявність паспарту, формат А-3 для ОТМ). Літературні роботи іноді носили характер опису, а не оповідання, були надто простими для своєї вікової групи, не містили даних про власних тварин.

Місця розподілилися наступним чином:

Номінація «Краще оповідання»

І категорія (6-8 років)

ІІ місце – Нагорна Анна – 3 кл. НВК № 59

ІІІ місце – Вознюк Владислав – 2 кл. СШ № 5

Клочіхіна Ксенія – 3 кл.  СШ № 5

ІІ категорія (9-12 років)

І місце – Красін Тимур – 3 кл СШ № 91

Селезньова Аліна – 4 кл. НВК № 59

ЯБілоус Олександра – 4 кл. СШ № 5

ІІ місце – Мінаєва Марія = 4 кл НВК № 104

Панасенко Альона – 5 кл. СШ № 72

Цилосані Тамріко – 4 кл. НВК № 36

ІІІ місце – Сушко Дмитро – 5 кл. СШ № 74

Тищенко Данило  – 4 кл. СШ № 74

Довженко Ксенія – 4 кл. СШ № 5

Злєнко Наталія – 4 кл. СШ № 5

Кохановська Дарина – 5 кл. СШ № 91

Єрмолов Кирило – 5 кл. СШ № 91

Сорокопуд Тетяна – 5 кл. НВК № 4

Поліщук Валерія – 5 кл. СШ № 124

ІІІ категорія (13-17 років)

І місце – Мудренко Марія – 10 кл. СШ № 141

Салатенко Андрій – 8 кл. ПТДЮ

Мироненко Іоанна – 7 кл. СШ № 96

Кузьміна Єлизавета – 7 кл. СШ № 84

Пайос Владислава – 8 кл. СШ № 97

Леонова Марія – 7 кл. НВК № 106

Завгородня Юлія – 6 кл. ВК № 106

Ткаченко Марія – 11 кл. НВК № 106

Янцен Ельза – 9 кл. НВК № 106

Ор»єв Максим – 6 кл. СШ № 124

ІІ місце – Крук Валерія – 7 кл. СШ № 5

Земська Єлизавета – 11 кл. СШ № 141

Білецька Анастасія – 11 кл. СШ № 91

Голуб Кирило – 6 кл. НВК № 104

Чернявський Денис – 8 кл. НВК № 104

Котова Валерія – 8 кл ПТДЮ

Терещенко Софія – 6 кл. СШ № 143

Свистула Анастасія  – 6 кл. СШ № 143

Бугайова Анастасія – 8 кл. СШ № 97

Мирошниченко Марина – 6 кл. СШ № 72

Торопцева Поліна – 10 кл. НВК № 36

Гладишова Єлизавета – 7 кл. СШ 124

ІІІ місце – Шевченко Олександра – 6 кл. СШ № 74

Янченко Віолета – 9 кл. СШ № 74

Хавтура Дарья – 8 кл. СШ № 91

Бартошевич Ліна – 8 кл. СШ № 91

Тарасова Валерія – 8 кл. СШ № 91

Птуха Анастасія – 8 кл. ПТДЮ

Рибакова Марія – 6 кл. НВК № 4

Зайцев Олександр – 7 кл. НВК №36

Гошовська Тетяна – 11 кл. НВК 3 36

Наумова Карина – 6 кл СШ 124

Подобєд Вікторія – 8 кл. СШ № 124

Номінація «Кращий малюнок»

І категорія (6-8 років)

ІІ місце – Симчіч Максим – 1 кл. НВК № 4

ІІ категорія (9-12 років)

ІІ місце – Сидоренко Катерина – 5 кл. СШ № 85

Коханюк Анастасія – 4 кл. СШ № 93

Царик Дарья – 43 кл. НВК № 36

ІІІ місце – Закірничний Георгій – 3 кл. СШ № 93

Цилосані Тамріко – 4 кл. НВК № 36

ІІІ категорія ( 13-17 років)

І місце – Ковальчук Марія -6 кл. СШ № 85

Коба Павло – 6 кл. СШ № 85

Дранчук Софія – 6 кл. НВК № 103

Фоменко Аліна – 8 кл. НВК № 103

Українцева Олександра – 10 кл. СШ № 93

ІІ місце – Тараненко Анастасія – 6 кл. СШ № 85

Водопьянова Вікторія – 6 кл. СШ №  85

Номінація «Краще сюжетне кольорове фото»

ІІ категорія (9-12 років)

І місце – Бойко Олександр – 5 кл. НВК № 103

ІІ місце – Тітов Дмитро – 4 кл. СШ № 5

ІІІ категорія (13-17 років)

ІІ місце – Полторацька Анастасія – 6 кл. НВК № 104

Складено: методист Гультяєма М. І.           30.09.15

 

Поділитися